Pinda sveda

Podaruj swojemu ciału odżywienie i nawilżenie, na które tak zasługuje.

Pinda sveda to masaż w szczególności polecany osobom cierpiącym na nadwagę, a także tym, które chcą pozbyć się cellulitu. Zabieg odbywa się przy użyciu ciepłych stempli, które przy kontakcie z ciałem dają uczucie pełnego odprężenia oraz bardzo przyjemnego rozgrzania.

Zabieg ajurwedyjski Pinda Sveda

Masaż Pinda sveda ma przede wszystkim działanie nawilżające i odżywiające skórę. Jednak ponad to jest też zabiegiem napotnym, dzięki czemu pomaga w pozbywaniu się toksyn z organizmu. W zależności od rodzaju zastosowanych stempli, Pinda sveda może odpowiadać za redukcję dowolnej doszy.

Co czeka na Ciebie podczas masażu Pinda sveda?

Zostaniesz poddany wyjątkowemu masażowi, który poprzez oddziaływanie ciepłych stempli pozytywnie wpłynie na cały Twój organizm, dbając zarówno o jego kondycję fizyczną, jak i psychiczną (usuwając chociażby skutki stresu).

Ich kontakt z Twoją skórą pobudzi krążenie, a także przemianę materii. Oczyścisz organizm z toksyn, a dodatkowo, zauważysz widocznie poprawienie ujędrnienia Twojej skóry, rozluźnienie mięśni, jak również znacznie większą sprawność ruchową stawów.

Przeciwwskazania

Niekontrolowane nadciśnienie, choroby nowotworowe, problemy skórne, menstruacja.

Zalecenia po zabiegu

Unikanie przeciągów (przez min. 1 godz.).

Czas trwania zabieguCena
60 min250 zł

Zarejestruj się na zabieg