Abhyanga

Podaruj sobie zdrowotny masaż, który pozytywnie wpłynie na cały Twój organizm.

Abhyanga jest jednym z najbardziej uniwersalnych leczniczych masaży ajurwedyjskich, będącym jednocześnie elementem programu oczyszczania całego ciała – tzw. panchakarmy. Harmonizuje ciało, oczyszcza je z toksyn, a do tego równoważy cały układ nerwowy. Do przeprowadzania zabiegu stosuje się rozgrzewający olej sezamowy, który jednocześnie nawilża i odżywia skórę, a także dba o narządy wewnętrzne.

Zabieg ajurwedyjski Abhyanga

Jego regularne stosowanie pozwala osiągnąć stan spokoju, zmniejszyć tzw. gonitwę myśli, a przede wszystkim pomóc w osiągnięciu głębokiego relaksu. Abhyanga odpowiada także za równoważenie doszy Vatta, w dzisiejszych czasach będącej doszą najczęściej narażoną na brak równowagi.

Co czeka na Ciebie podczas masażu Abhyanga?

Zostaniesz poddany relaksującemu masażowi, wykonywanemu przy użyciu ciepłego oleju sezamowego.

Zabieg ten wpłynie na poprawę cyrkulacji Twojej krwi, uelastyczni stawy oraz ścięgna, a także odżywi i natłuści Twoją skórę. Dodatkowo, poprawi również procesy związane ze zmniejszaniem Twojej tkanki tłuszczowej, regulacją trawienia, czy zmniejszeniem zaparć.

Docenisz jego pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie. Masaż Abhyanga skutecznie poprawi Twój sen, poradzi sobie z bólami głowy, mięśni oraz stawów, a także odmłodzi Twój organizm i zauważalnie wpłynie na spowolnienie procesów jego starzenia.

Przeciwwskazania

Niekontrolowane nadciśnienie, choroby nowotworowe, choroby skóry, menstruacja.

Zalecenia po zabiegu

Unikanie przeciągów i spaceru (przez min. 1 godz.).

Cennik

Czas trwania zabieguCena
60 min190 zł

Zarejestruj się na zabieg